Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


2.ročník závodů ALBERT TRIATLON TOUR - Zlín 2012


Zveřejněno 11.6.2012 / Příloha k aktualitě

V pořadí sedmý závod ze série 2.ročníku Albert Triatlon Tour se uskutečnil ve Zlíně 7.června 2012. Do Komenského sadu, který se stal na čtvrteční odpoledne závodištěm, přišla stovka dětí odhodlaných zvítězit a vyhrát krásné nové kolo. Spolu s Tomášem Slavatou přišli podpořit a motivovat závodníky k vyšším výkonům také držitelka tří olympijských medailí, bývalá reprezentantka v běhu na lyžích a předsedkyně českého klubu fair play paní Květa Jeriová-Pecková a profesionální sportovec Petr Vabroušek.

Závody probíhaly podle stejného scénáře jako loni, změnil se akorát předjezdec. Zatímco loni jezdil s dětmi sám Tomáš Slavata, letos se této role ujal jeden z jeho hostů - triatlet Petr Vabroušek. Náš domov měl v soutěži celkem 11 závodníků. Po loňské trojité výhře jsme ani na chvíli nepochybovali o tom, že bychom letos odjeli domů bez kola. S tímto odhodláním jsme se pustili do boje. A nebylo to snadné. Výkony všech borců byly vyrovnané a touha vyhrát hnala soutěžící kupředu. Nakonec se nám to přece jen podařilo. Roman Simon zmobilizoval všechny svoje síly a doběhl do cíle jako první. Jeho radost byla nekonečná a už si plánoval jak bude trénovat, aby uspěl i ve finálovém závodě v Praze. Stačilo málo a kolo získala i Natália Mikulová, která skončila na druhém místě. Na třetí příčku dosáhla svým výkonem Kristýna Mikulová.

Krásné počasí přilákalo vedle rodinných příslušníků a doprovodu malých závodníků i celou řadu diváků, kteří se postarali o skvělou atmosféru této zdařilé akce. K dispozici byl i skákací hrad pro děti a stánek „Zdravé pětky“, který připravoval všem účastníkům závodu zdravou svačinku, ve které nechyběla zelenina, ovoce, a celozrnné dobroty.

( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |