Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Mezinárodní turnaj dětských domovů v házené


Zveřejněno 27.6.2012 / Příloha k aktualitě

Jako každým rokem, tak i letos jsme nemohli chybět na turnaji dětských domovů v házené ,,O pohár ředitele Dětského domova Zašová". V pořádání nastavili vysokou laťku a i letos celou akci ošperkovali opravdovou mezinárodní účastí týmů dětských domov ze slovenského Trenčína a polské Cieszyně, které doplnily účastníci z Plumlova, Valašského Meziříčí, Lipníku nad Bečvou, domácí Zašové, našich reprezentantů z Kroměříže a celou sestavu doplnil i žákovský klub házenkářů ze Zubří, který normálně soutěží o vavříny v české lize mládežnické házené. Celým turnajem se jako každým rokem linula sportovní a přátelská nálada, a tak za několik hodin byla tabulka výsledků plná čísel, která ukazovala, jak který tým bojoval se svým soupeřem.
Dříve než přišlo vyhlášení jednotlivých týmů ve dvou věkových skupinách, tak organizátoři ocenily jednotlivce v různých disciplínách (nejlepší střelec, nejlepší brankář a miss turnaje vždy v obou kategoriích).
Náš tým nakonec musel vzít za vděk až sedmým místem z osmi družstev ve starší kategorii. Tento nezdar jsme museli sportovně přijmout a uznat, že naše příprava byla chabá a výkony také ovlivnila marodka, která zapříčinila nemožnost vystřídat, tak všechny zápasy hrálo stále kompletní družstvo ve složení Karel, Roman, Roman, Honza, Patrik a jako vždy Dominika. Už nyní se těšíme na další ročník této dynamické hry, na kterou se připravíme zodpovědněji, abychom byli těžšími soupeři pro naše protivníky, a když zapracujeme na kondici, práci s míčem a taktičtější hru na ploše, tak věřím, že se opět vrátíme na přední příčky v tomto turnaji, kterého se tak rádi účastníme.
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |