Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Hra o zlatý puk 2012


Zveřejněno 11.11.2012 / Příloha k aktualitě

Druhou listopadovou sobotu jsme se vydali na tradiční soutěžení do zlínské PSG Arény, ve které Dětský domov Zlín pořádá hry na ledě. Tato akce nese název „Hra o zlatý puk“ a účastní se jí děti z Dětských domovů ze všech koutů zlínského kraje. První cenou je velký čokoládový dort ve tvaru hokejového puku, který se nám nikdy nepodařilo získat, ale i tak jsme se vydali poškádlit štěstí v této soutěži na kluzkém povrchu.

Po příchodu do lední haly nás zaujal ještě probíhající trénink mladých hokejistů, kteří měli dle našich odhadů tak od 5 do 8 let a předváděli na bruslích nevídané kousky, o kterých se nám některým může jen zdát.

Poté nás přivítali organizátoři a uvedli do hokejových kabin k převlečení a hlavně přezutí do bruslí. Po úpravě ledu a následném rozbruslení celá akce oficiálně začala a jednotlivá družstva se pustila do různých soutěžních disciplín. Ocelové nože bruslí se zarývaly do studeného ledu stejně jako zuby našich soutěžících, naštěstí vše bez následků. Po posledním průjezdu pomyslnou páskou jsme jistě věděli, že vidina sladkého dortu mizí v dáli, ale přesto jsme měli fajn pocit z vynaložené námahy a odpočinek a svačinka nám přišla vhod.
Poté následovala ukázka hokejového tréninku mladých chlapců ve věku 15 let a jejich hokejový um nás uklidnil, že kvalita českého hokeje bude i nadále dobrá.
Při slavnostním ukončení jsme se dozvěděli, že jsme skončili na bramborovém místě, ale i tento výsledek nás potěšil. Po této části programu následovalo dvouhodinové volné bruslení, které jsme nezvládli celé, neboť nás už pěkně bolely nožky. Tak jsme se rozloučili a po dálnici se klouzali směrem k domovu s příjemným pocitem únavy.
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |