Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Brännballový turnaj 2013


Zveřejněno 15.11.2013 / Příloha k aktualitě

Letošní devátý ročník turnaje v oblíbené pálkové hře se konal ve sváteční den, kdy všichni uctíváme památku zesnulých. I přes tento termín se do Kroměříže vydaly čtyři známé celky, které se hodlaly utkat o titul vítěze. Po slavnostním zahájení a přivítání se začal jako každý rok koloběh jednotlivých zápasů a po více jak třech hodinách sprintů, odpalů, strategie, povzbuzování se výsledková tabulka začala plnit čísly, které po sečtení daly pořadí. Letošní ročník byl opravdu vyrovnaný, žádný z týmů nevyčníval svými výkony nad jiný, a proto přišlo na řadu počítání skóre, což se v předešlých ročnících nestávalo.
Na pátém místě se umístili sportovci z Uherského Ostrohu (i o toto umístění rozhodlo skóre), na čtvrtém místě byl tým Vizovic (který po loňské premiéře v účasti navštívil náš turnaj opět), na bronzovém umístění stanuli mládežníci vedení temperamentní tetou ze Zlína, stříbrné medaile se nakonec hopaly na krku sportovcům z Uherského Hradiště (kteří svou skvělou hrou v poli přiváděli protihráče v zoufalství), a na prvním místě opravdu jen o vlásek zvítězil domácí tým z Kroměříže, který po loňském stříbře opět mohl zvednout nad hlavu zlatý pohár.
Je tradicí pozvednout i individuální výkony na jednotlivých postech, proto nejde opomenout již zmiňovanou skvělou hru v poli s dominancí nejlepšího polaře Luboše z Uherského Hradiště, nešla přehlédnout skvělá technika nejlepšího brännera Štefana z Vizovic a bravurní odpaly Petra ze Zlína se také musely ocenit třpytivou baseballovou pálkou. Nepřehlédnutelné nebyly jen výkony, ale i hezká děvčata, z nichž pořadatelé zvolili Miss turnaje Kateřinu z Uherského Ostrohu.
Po závěrečném ukončení jsme se s dobrým pocitem příjemně stráveného sportování rozloučily a už nyní se těšíme na jubilejní desátý ročník, který má být dle pořadatelů výjimečný. Tak doufáme, že opět bude hojná účast týmů a snad i větší.
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |