Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Plavecké závody dětských domovů 2014

Zveřejněno 19.3.2014 / Příloha k aktualitě

V sobotu 15.března 2014 se uskutečnily plavecké závody dětských domovů v Uherském Hradišti ,,O putovní pohár“

Závody pořádal již tradičně Dětský domov Uherské Hradiště v moderním městském aquaparku. Do soutěže se přihlásilo celkem devět dětských domovů. Závodilo se v kategoriích chlapců i dívek v různých plaveckých disciplínách (prsa, znak, kraul) na vzdálenost 50m a vyvrcholením celého dopoledne byla plavecká štafeta 4 x 25m ve které se naše děti umístili na krásném druhém místě .

Soutěž nabídla spoustu napínavých momentů, které přinesly hezká umístění našich dětí. Výkony všech závodníků byly velmi vyrovnané a o vítězi rozhodovaly často pouze desetiny vteřiny. Za zmínku rozhodně stojí výsledky všech našich plavců: