Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Plavecké závody dětských domovů 2015

Zveřejněno 5.4.2015 / Příloha k aktualitě

V sobotu 21.března 2015 se uskutečnily plavecké závody dětských domovů v Uherském Hradišti ,,O putovní pohár“.

Závody pořádal již tradičně Dětský domov Uherské Hradiště v moderním městském aquaparku. Do soutěže se přihlásilo celkem sedm dětských domovů. Závodilo se v kategoriích chlapců i dívek v různých plaveckých disciplínách (prsa, znak, kraul) na vzdálenost 50m a vyvrcholením celého dopoledne byla plavecká štafeta 4 x 25m ve které se naše děti umístili na krásném třetím místě .

Soutěž nabídla spoustu napínavých momentů, které přinesly hezká umístění našich dětí. Výkony všech závodníků byly velmi vyrovnané a o vítězi rozhodovaly často pouze desetiny vteřiny. Za zmínku rozhodně stojí výsledky všech našich plavců: