Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Festival Out of Home v Praze


Zveřejněno 31.8.2015 / Příloha k aktualitě

Poslední květnový víkend se konal v Praze již 9.ročník festivalu Out Of Home. Jelikož jsme se vloni zúčastnili poprvé a hned jsme obsadili nádherné 3.místo, odjížděli jsme do našeho hlavního města s přesvědčením, že tentokráte vyhrajme. Náš tým ve složení Veronika, Nikola, Jitka, Adriana, Standa, David a Marek ani na chvíli nezapochyboval o svých kvalitách.
Naši asistenti Bára a Viktor, nás stejně jako před rokem netrpělivě očekávali před kolejemi a byli s námi po celou dobu. Scénář 9. ročníku OOH byl téměř stejný jako ten osmý. Společná večeře, zahájení, rozdání tajemných obálek s instrukcemi a festivalových triček – tentokráte zelených. Sobotní ráno nás přivítalo sluníčkem. Po ranní hygieně jsme rychle posnídali, oblekli na sebe trika a pustili jsme se s velkým nasazením do akce.
Prvním stanovištěm byla Hasičská stanice. Být hasičem není vůbec jednoduché a my jsme si to zkusili na vlastní kůži. Poté jsme se vydali do nahrávacího studia, kde jsme namlouvali různé reklamy a vždy jeden z nás byl zvukařem. Poslední úkol byl asi nejnáročnější - povolání redaktor. Měli jsme napsat článek do novin o probíhajícím festivalu OOH a připojit fotografii. S přehledem jsme to zvládli a těšili se na večerní diskotéku, kde se vyhlašují výsledky.
Čekání na konečný verdikt poroty nám zpříjemnil tanec, poslech hudby a sdělování zážitků s ostatními dětmi z průběhu celé soutěže. Jak se blížilo vyhlášení, tak jsme začali být nejistí. A pak to přišlo – Kroměříž 2.místo. Byli jsme šťastní. Kromě skvělého pocitu jsme obdrželi i cenu – nádherný adrenalinový zážitek - Víkendový pobyt s Tomášem Malinou v Nechranich.
A příští rok na jubilejním 10.ročmníku budeme už na 100% první :).
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |