Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Brännbalový turnaj 2015


Zveřejněno 17.11.2015 / Příloha k aktualitě

Letošního ročníku této pálkové hry se zúčastnili sportovci z dětských domovů, kteří se této akce účastní pravidelně, a i letos jich přijelo v hojném počtu. Stejně jako v ročnících minulých jsme se setkali v krásné sportovní hale v těsné blízkosti dětského domova. Po srdečném přivítání všech zúčastněných se rozjeli vzájemné zápasy mezi pěti týmy.
První zápas začal přesně podle časového harmonogramu, který se podařilo dodržet po celou dobu akce. Po jednotlivých hrách se tabulka výsledků začala plnit čísly, která ani v jejím závěru nenaznačovala vítěze. Je nutné podotknout, že postupem let se týmy natolik vyrovnaly, že mezi nimi není znát velkých rozdílů, jako v úvodních ročnících.
Po necelých čtyřech hodinách jednotlivých zápasů přišlo počítání bodových zisků a dokonce i skóre, které určovalo těsné pořadí. Před vyhlášením výsledků týmů přišlo tradiční ocenění individuálních výkonů nejlepšího Brännera, Polaře, Pálkaře a nejhezčí dívkou turnaje. Určení těchto individuálních výkonů bývá vždy složité, neboť se všichni sportovci velmi snažili. Přesto se nám podařilo najít jedince, kterým se dnes dařilo více. Při vyhlašovaní hlavních výsledků týmů bylo znát napětí, neboť byly opravdu těsné. Na pátém místě se umístil tým z Uherského Hradiště v čele s nejlepším Brännerem, na místě čtvrtém tým ze Zašové s nasazenou omladinou a nejlepším Pálkařem, na třetím místě se umístil loňský výtězný tým z Vizovic s nejlepším Polařem, na místě druhém pak tým s Miss turnaje z Uherského Ostrohu a vítězství získal domácí tým z Kroměříže.
Tato akce by se nemohla konat bez finanční pomoci pana Jana Fajta z firmy If Tech a pana Michala Peterky zástupcem firmy Ptáček s.r.o. O ceny se opět postaral Tomáš Malčík (Maloe.cz) a firma Stahlgruber. O hladký chod a dobrou náladu nejen z pocitu plného bříška všech zúčastněných se postarali všichni zaměstnanci Dětského domova v Kroměříži. Děkujeme všem za organizaci tohoto sportovního dne a těšíme se na ročníky další.

( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |