Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Brännbalový turnaj 2017


Zveřejněno 28.12.2017 / Příloha k aktualitě

Letošního ročníku této pálkové hry se zúčastnilo pět týmů z tradičních řad dětských domovů. Stejně jako v ročnících minulých jsme se setkali ve sportovní hale v těsné blízkosti dětského domova. Po přivítání všech zúčastněných se rozjeli vzájemné zápasy mezi družstvy.

Po jednotlivých hrách se tabulka výsledků začala plnit čísly, která ani v jejím závěru nenaznačovala vítěze. Je nutné podotknout, že postupem let se týmy natolik vyrovnaly, že mezi nimi není znát velkých rozdílů, jako v úvodních ročnících.

Po čtyřech hodinách jednotlivých zápasů v systému každý s každým, přišlo počítání bodových zisků, které určovalo těsné pořadí. Při vyhlášení výsledků týmů přišlo tradiční ocenění individuálních výkonů nejlepšího Brännera, Polaře, Pálkaře a nejhezčí dívky turnaje. Určení těchto individuálních výkonů bývá vždy složité, neboť se všichni sportovci velmi snažili. Přesto se nám podařilo najít jedince, kterým se dnes dařilo více. I když letos nebyly výsledky tak těsné jako loni, i tak bylo znát napětí při vyhlašování výsledků týmů. Na pátém místě se umístili mladí dravci ze Zlína. Kromě toho, že v týmu měli nejúspěšnějšího Brännera, tak bylo znát nasazení a sportovní zapálení tohoto mladého týmu, který nám svou sílu ukáže v následujících ročnících. Na čtvrtém místě sportovci z Uherského Hradiště s nejlepším polařem v týmu. Bronzovou příčku obsadil tým z Uherského Ostrohu, který měl ve svých řadách dívku, které se zjevně dařilo na několika postech, proto si vysloužila ocenění nejlepší pálkařky. Na druhém místě se umístil domácí tým z Kroměříže, kterému chyběla větší týmovost k metě nejvyšší. Tu si letos ukořistila semknutá skupinka mládežníků ze Zašové s nejkrásnější dívkou turnaje.

Tato akce by se nemohla konat bez finanční pomoci pana Michala Peterky zástupcem firmy Ptáček s.r.o. a dalšího mecenáše, který přispěl nemalou částkou, avšak si nepřeje být jmenovaný, přesto mnohokrát děkujeme. O hladký chod a dobrou náladu nejen z pocitu plného bříška všech zúčastněných se postarali všichni zaměstnanci Dětského domova v Kroměříži. Děkujeme všem za organizaci tohoto sportovního dne a těšíme se na ročníky další.
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |