Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Brännballový turnaj dětských domovů Zlínského kraje v Kroměříži


Zveřejněno 13.10.2009 / Příloha k aktualitě

V sobotu 10.10.2009 se uskutečnil již pátý ročník pálkové hry brännball v seriálu soutěží dětských domovů Zlínského kraje. Do našeho malebného městečka přijeli „pouze“ dva přespolní domovy, neboť jsme nepříliš vhodně nastavili termín konání (pražské kolo „Nejmilejšího koncertu“). I přesto v moderní Štěchovické hale, těsně sousedící s naším DD zavládla sportovní atmosféra a vřava soutěživosti.

Jako již tradičně k nám zavítalo družstvo z Uherského Ostrohu s početnou skupinkou mladších dětí, které své kamarády z tribuny povzbuzovaly. Druhými hosty byli soutěžící ze Zašové. Toto duo doplnily naše dva týmy dětí, takže prakticky hráli všichni.

Stejně jako loni se hrálo stejným systémem každý s každým a protažení hry od loňských 2x 10min. na 2x 12 min. ani nikdo významně nezaregistroval, snad jen méně trénovaní borci.

Jednotlivé hry ubíhaly a po třech hodinách se celá tabulka zaplnila čísly, které prozradily konečné výsledky.

Při nástupu na závěrečné vyhlašování se nejvíce radovalo družstvo Zašové, které zde poprvé pokořilo kroměřížská družstva.

1. Zašová

2. Kroměříž B

3. Uherský Ostroh

4. Kroměříž A

Byli také vyhlášeni nejlepší jednotlivci:

Nejlepší „POLAŘ“ - Tomáš ze Zašové

Nejlepší „PÁLKAŘ“ - Saša z Kroměříže

„Miss turnaj“ - Lucka z Uherského Ostrohu

Po předání pohárů, diplomů, sportovně laděných cen a sladkých drobností, jsme se rozloučili všehlasným pozdravem „Nazdar“ a rozešli se dožít příjemně načatou sobotu ve stejném naladění.

( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |