Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Jarmark pro šikovné ručičky, Praha Zoo Trója


Zveřejněno 26.9.2010 / Příloha k aktualitě

V pražském ZOO Troja se v sobotu 25. 9. 2010 uskutečnil další ročník Jarmarku pro šikovné ručičky zorganizovaný díky podpoře o. p. s. Spolu dětem (dříve OPS při Nadaci Terezy Maxové) a Nadace Terezy Maxové dětem.
Děti se jako každoročně na tuto akci těšily a i když musely vzhledem k cestování a danému času příjezdu – 8:00 v Praze vstávat již ve čtyři hodiny, na radosti jim to neubralo. Za náš DD nás reprezentovaly Matěj, Týnka, Denisa a Natália Mikulovi a Adriana Kališová. Po příjezdu na místo jsme vynosily všechny naše věci na náš stánek a pak už jen stačilo zapojit fantazii a celý stánek zaranžovat tak, aby se líbil a nalákal zákazníky.
Letos jsme to pojaly multikulturně - Matěj byl za černouška, Áďa za eskymačku, Denda byla japonečka a Týnka se stala havajankou a naše logo tím pádem nemohlo být jiné, než – „Ať jsme černí nebo bílí, buďte na nás lidi milí“ a taky že to fungovalo. Zákazníků jsme měli dost, stánek, výrobky i naše „barevné“ děti se moc líbily a podařilo se nám utržit částku 4. 926 korun, což v takové konkurenci nebylo vůbec málo /peníze budou použity pro potřeby dětí/. Jarmark navštívila i sama Terezka Maxová se synem, herečky Míša Mauerová a Jitka Schneiderová, v rámci programu vystoupily Chinaski i děti z ostatních domovů a vůbec, celý den bylo co dělat a nikdo se nenudil.
Děkujeme všem, kteří nás přišli do Prahy podpořit, zakoupili si nějakou maličkost pro radost, organizátorům jarmarku, tak jako všem, co přiložili ruku k dílu a pomáhali s přípravou.


( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |