Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Brännballový turnaj mezi dětskými domovy


Zveřejněno 16.10.2010 / Příloha k aktualitě

V sobotu 16.října 2010 v ranních hodinách se opět po roce shromáždila družstva čtyř dětských domovů tentokrát v tělocvičně Střední zdravotnické školy v Kroměříži, aby se utkala již v šestém ročníku stále více oblíbenější švédské pálkové hry BRÄNNBALL.
Přijela již známá družstva z Uherského Hradiště a Zlína, které letos opět doplnilo družstvo ze Zašové, jako obhajovatel vítězství z loňského roku a celý kvartet uzavřelo naše pořádající družstvo z Kroměříže.
Po slavnostním zahájení, přivítání všech hostů a nutných organizačních povinností jsme se pustili do urputných bojů v systému každý s každým. Nad dodržováním všech platných pravidel dohlíželo kvarteto vychovatelů, které se na dobu turnaje změnilo v přísné sudí.
Po tříhodinovém maratónu odpalů, přihrávek, sprintů a nahrávek se celá tabulka výsledků zaplnila a na řadu přišlo počítání.
Letošní turnaj byl velmi vyrovnaný a je znát, že si děti tuto hru oblíbily a jsou s ní seznámeny více napříč všemi domovy zlínského kraje, čímž jsou smazány znalostní hendikepy. Byla zřetelná i zdravá sportovní rivalita, která gradovala v utkání loňského vítěze ze Zašové s domácím týmem dětí z Kroměříže. I tento duel domácí jen velmi těsně vyhráli a tím si zajistili letošní výhru a tím i pomyslný pohár vítězů je opět v domácím domově.
Po vzoru loňského ročníku byly i letos hodnoceny i další posty:

Nejlepším POLAŘEM turnaje se stal Aleš ze Zlína.
Nejlepším PÁLKAŘEM turnaje se stal David z Uherského Hradiště.
Nejlepším BRANNEREM se stala Natália z Kroměříže.
Titul MISS TURNAJE si odvezla Katka ze Zašové.

Všem se celé sobotní dopoledne líbilo a s úsměvem na tváři a krůpěji potu nám přislíbili účast na dalším ročníku v roce 2011, na který se již nyní těšíme.
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |