Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Hejbejte a zpívejte s Hankou a Novou


Zveřejněno 15.11.2010 / Příloha k aktualitě

Letos proběhl již 3. ročník charitativního projektu "Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou" v Kongresovém centru Praha na Vyšehradě, kterého jsme se za náš domov zúčastnily.
Utkalo se mezi sebou téměř 400 dětí z 29 dětských domovů z celé České republiky. Podpořit nás přijely nejenom tváře TV Nova, Gipsy.cz, David Deyl, Zbyněk Drda ale také Děti Ráje Míša Nosková a Bořek Slezáček a další. Náš team úspěšně reprezentovaly – Denisa, Natália, Kristýna Mikulovy, Jitka Doležalová, Dominika Kulinová a za zúčastněné tety Kopečná Alena a Zollerová Simona. Pro nás to byl ročník velmi úspěšný, protože jsme se ve všech kategoriích probojovaly až do superfinále a konečné výsledky byly takové:

1. místo kategorie Aerobik junior – vítězný team si odvezl poukázku na nákup sportovního vybavení v hodnotě 10 000 Kč a poukázku do kosmetického studia na ošetření a proměnu v Praze
2. místo kategorie Muzikál s písní Pijeme Colu – oceněný team si odvezl lístky na muzikál Děti ráje
5. místo kategorie Hip hop

Páteční klání bylo rozřazovací a zkušební. Porota složená z našich lektorů nás všechny omrkla a rozřadila dle kvality vystoupení do sobotního dopoledního finále či odpoledního superfinále. Byla to náročná celodenní akce, po skončení ve 21 hod jsme odjely přenocovat do fitka k Hance Kynychové vstříc sobotnímu klání.
Sobotní budíček proběhl už po šesté hodině, neboť před osmou jsme museli všichni být na place v Kongresovém centru. Nastal čas slavnostního nástupu za účasti kamer a našich patronů, kterým pro nás opět byla Kristýnka Janečková z Ordinace v růžové zahradě. Dopoledne jsme fandily našim kamarádům z ostatních domovů a ani jsme se nenadály a bylo tady odpoledne, kdy jsme musely zabojovat my. Dle rozřazení jsme navíc ještě v aerobiku vystoupily jako první, sklidily bouřlivý potlesk a první místo si také odvezly s sebou domů.
Poté holky čekala hojně obsazená kategorie Hip hopu, se kterou se probojovaly do pětice nejlepších a ani jsme se nenadály, už jsme byly na place a zpívaly společně „Colu, pijeme colu“ . Vyzpívaly a vytančily jsme si druhé místo, což nás velmi mile překvapilo, neboť konkurence byla obrovská. Nakonec jsme celý den zakončily společným vystoupením všech na choreografii Dětí ráje, rozloučily se, poděkovaly a odjely vstřebávat své dojmy a načerpat novou energii spánkem.
V neděli pro nás byl připraven odpolední koncert Ewy Farné na soutěži „Miss teen´s“ v Lucerně. Před tím jsme si daly všichni zaslouženě společný oběd a prošly se po Praze. Celý víkend byl dosti náročný, ale stálo to za to!!!
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |