Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Mezinárodní turnaj v házené „ O pohár ředitele DD Zašová “


Zveřejněno 30.5.2011 / Příloha k aktualitě

Jako každým rokem, tak i letos jsme nemohli chybět na turnaji dětských domovů v házené, který vždy skvěle organizuje DD Zašová. V pořádání nastavili vysokou laťku a i letos celou akci ošperkovali nejen hodnotnými cenami a skvělým občerstvením pro všechny, ale i opravdovou mezinárodní účastí týmů dětských domov ze slovenského Trenčína a polské Cieszyně, které doplnily účastníci z Plumlova, Valašského Meziříčí, Lešné, domácí Zašové, našich reprezentantů z Kroměříže a celou sestavu doplnil i žákovský klub házenkářů ze Zubří, který normálně soutěží o vavříny v české lize mládežnické házené. Celým turnajem se linula sportovní a přátelská nálada, a tak za několik hodin byla tabulka výsledků plná čísel, která ukazovala, jak který tým bojoval se svým soupeřem.
Dříve než přišlo vyhlášení jednotlivých týmů ve dvou věkových skupinách, tak organizátoři ocenily jednotlivce v různých disciplínách a k našemu úžasu byl nejlepším střelcem vyhlášen náš Jakub Holík, který opravdu nastřílel skoro dvě desítky branek, tak si toto ocenění právem zasloužil.
Náš tým byl nakonec vyhlášen těsně pod pomyslnými stupni vítězů, tedy na čtvrtém místě a děti si i za toto umístění přebraly krásný pohár a několik hodnotných cen pro radost. S umístěním byli všichni hráči spokojeni a museli uznat, že na vyšší příčku neměli kondici, souhru a patřičný trénink. Už nyní se těšíme na další ročník této dynamické hry, na kterou se připravíme zodpovědněji, abychom už konečně prolomili stejné bramborové umístění po čtvrté za sebou, a přiblížíme se k příčce nejvyšší, kterou jsme vyhráli v prvním ročníku.
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |