Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou - 2011


Zveřejněno 21.11.2011 / Příloha k aktualitě

Vystoupení dětí z Dětského domova v Kroměříži na finálových závodech 5. ročníku projektu ,,Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou“

V pátek 18. listopadu jsme se vydali do Prahy, kde pro nás Hanka Kynychová a její tým lektorů pro připravili jedinečný workshop plný cvičení, tance a doprovodného programu.
Dopoledne probíhaly prostorové a zvukové zkoušky na podiu v Kongresovém centru v Praze. Odpoledne proběhlo semifinále o postup dětí do finále a superfinále. My jsme si svůj postup vybojovali ve všech disciplínách, takže jsme získali tu správnou bojovou náladu do dalšího dne.

V sobotu 19. listopadu od brzkého rána probíhaly velké přípravy na závody. Za moderátorské podpory Petra Vágnera proběhl nástup všech domovů a jejich patronů – my jsme již potřetí získali za patronku Kristýnku Janáčkovou, která nás po celý den podporovala. Dopoledne jsme fandili ostatním závodníkům, kteří bojovali o finálové ceny. Taky jsme se zúčastnily doprovodného cvičení s lektory týmu Hanky Kynychové.

Přehouplo se poledne, kdy se pomalu schylovalo k našim vystoupením. Měli jsme jich před sebou čtyři, a každé jedno navazovalo co chvíli na druhé, takže jsme se rozhodně nenudili a přípravy probíhaly celkem hekticky, ale to k tomu patří. Panovala báječná nálada, trocha stresu a ten správný adrenalin nás vybudil k maximálnímu výkonu, který nakonec ocenila i odborná porota skládající se například z Karla Wágnera, Markéty Mayerové, Heleny Jarkovské – zakladatelky aerobiku v ČR, Libušky Vojtkové a jiných odborníků z řad tanečnic, zpěváků a moderátorů následovně:

1. místo – kategorie Aerobik junior
1. místo – kategorie Zumba
3. místo – kategorie MTV dance
3. místo – kategorie muzikál
+ ocenění za vítěznou nejlepší ceduli a ocenění za aktivní tety


To, co jsme si ve skrytu duše moc přáli, se stalo skutečností, která nakonec byla ještě lepší než v našich představách. Naše děvčata ze sebe dostaly opravdu maximum a podaly takový výkon, za který by se nemusel stydět ani profesionál. V 5. ročníku z 320 dětí jsme se my, z Kroměříže, probojovali až na přední příčky a ze všech kategorií, kterých jsme se zúčastnili, jsme si odvezli medaile a jiné ceny, kdy nás snad nejvíce potěšila výhra hodinové jízdy limuzínou po Praze.
Závěrem bych ráda poděkovala i sponzorům, kteří nám pomohli celou akci finančně podpořit - a to firmě ROSS Holding a.s. Havlíčkův Brod a firmě HOPA CZ, s.r.o Slavičín. Děkujeme.
Simona Zollerová, vychovatelka DD Kroměříž
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |