Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Nadační fond Albert naděloval dětem ve Zlínském kraji


Zveřejněno 5.1.2012 / Příloha k aktualitě

Zástupci neziskových organizací ze Zlínského kraje převzali dnes z rukou radní Zlínského kraje Taťány Nersesjan v supermarketu Albert ve Zlíně šeky s výtěžkem ze sbírkové akce „Nadační fond Albert dětem“. Zákazníci všech prodejen Albert v tomto kraji přispěli na dětské projekty svým nákupem částkou 256 600 korun.
Programová manažerka Nadačního fondu Albert Petra Režná uvedla, že Nadační fond Albert získal v rámci čtyřtýdenní sbírkové akce „Nadační fond Albert dětem“ přes 5 milionů korun. Tyto prostředky rozdělí mezi více než 70 dětských domovů a neziskových organizací pomáhajících dětem a mladým lidem ze sociálně znevýhodněného prostředí ze všech krajů České republiky. Do sbírky přispěl každý zákazník, který nakoupil v průběhu akce zboží za více než 100 korun v prodejně Albert.
Dětský domov Kroměříž patří mezi šest neziskových organizací Zlínského kraje, které Nadační fond Albert i letos podpoří. Náš projekt se zaměřuje na individuální podporu vzdělávacích a sociálních potřeb jednotlivých dětí. Zahrnuje financování studia, úhradu vzdělávacích kurzů a rozvoj zájmové činnosti – výtvarných, hudebních, sportovních i tanečních kroužků. Součástí projektu jsou rovněž přednášky, besedy a aktivity zabývající se prevencí rizikového chování a finanční gramotností našich svěřenců. Po loňském velkém úspěchu se naši malí závodníci zúčastní i letos celorepublikové akce - amatérského triatlonového závodu Albert Triatlon Tour, který je ze sbírkové akce také podporován.
Naše poděkování paří Nadačnímu fondu Albert a především programové manažerce Petře Režné za podporu našeho projektu.

( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |