Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Malá kopaná v Uherském Hradišti


Zveřejněno 7.5.2012 / Příloha k aktualitě

Stejně jako každý rok jsme se vydali poměřit své síly v malé kopané do Uherského Hradiště, kde i letos tuto soutěž pořádal Dětský domov Uherský Ostroh. Různé plácky, kde obyčejně zkoušíme své umění s fotbalovým míčem jsme opět mohli vyměnit za krásná hřiště s tartanovým povrchem, hned vedle moderního hřiště Fotbalového klubu Slovácko. Noční déšť sice zapříčinil kluzkost tohoto povrchu, ale ostré slunce plochu vysušilo a každý následující zápas byl lepší, stejně jako naše výsledky. Zpočátku naše družstvo složené z Jana, Františka, Dominiky, Matěje, Karla, Lexy a Romana hrálo poněkud rozpačitě a až po první prohře s týmem Bojkovic, který na první pohled vypadal jako mateřská školka, ačkoliv jejich drzá hra byla velmi účinná a přinesla radost těmto „drobkům“ v konečném umístění na druhém místě. Po této hořké prohře se naše družstvo probralo a rovnou nastoupilo k utkání s týmem loňských vítězů z domácího Uherského Ostrohu, a s důrazností a tahem na míč se nám podařilo zvítězit, což nás natolik „nakoplo“, že jsme s konečným vítězem celého turnaje v posledním utkání remizovali.
Nakonec jsme si po slavnostním vyhlášení odnášeli na krku bronzové medaile a dobrý pocit, že po loňském bramborovém umístění jsme postoupili o příčku výše a do dalšího ročníku se třeba natolik zlepšíme, že postoupíme tímto směrem opět o další stupínek, nebo rovnou o dva?

Konečné výsledky:
1. DD Náměšť
2. DD Bojkovice
3. DD Kroměříž
4. DD Uherský Ostroh
5. DD Liptál
6. DD Budišov
7. DD Budkov
8. DD Tišnov
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |