Dětský domov Kroměříž
Úvodní stránka prezentace Přidat k oblíbeným položkám
aktuality

Dětský domov Kroměříž


Běh pro život 2012


Zveřejněno 24.5.2012 / Příloha k aktualitě

Zástupci kroměřížského Tesco nás pozvali k účasti na akci pořádanou jejich společností. Letos probíhal již pátý ročník „Běhu pro život“ a v tomto roce se pořadatelé zaměřili na výběr peněz pro děti bez rodin a pomoci vládě v jejich záměru s životem těchto dětí. Jelikož se nás tato akce přímo dotýká, tak i proto jsme s radostí přislíbili účast.
V sobotu 19. května pro nás přijel autobus a odvezl do Brna - Avion Shopping Park, kde celá akce právě začínala. Po registraci, převzetí startovních čísel, krásných triček a pití jsme se mohli účastnit doprovodného programu se spoustou atrakcí. S přibývajícím časem se na prostranství začalo scházet stále více lidí ve stejných tričkách a před 15-tou hodinou se všichni začali shromažďovat na start. Ani my jsme nezůstali pozadu a našli si své místo v davu společně s Pavlem, který jako zaměstnanec společnosti se po celou dobu o nás vzorně staral. Přesně v 15 hodin zazněl startovní výstřel a celý dav se dal do pohybu na trasu 4800m.
Zdatnější z nás se prodrali dopředu a celou trasu běželi, méně zdatní celou trasu prošli rychlou chůzí v davu ostatních, kteří tímto gestem a svými penězi podpořili tento charitativní projekt.
Byl to zvláštní elektrizující pocit účastnit se takové akce a souznít s skoro třítisícovým davem ve stejném duchu. Po proběhnutí cílem dostal každý pamětní medaili na krk a něco k doplnění energie stejně jako profesionální atleti po doběhu maratónu.
Všichni jsme se sešli na smluveném místě, chvíli odpočinuli a podělili se o zážitky z trati, které jsou nepřenosné a jistě nezapomenutelné. Cesta zpět byla opět pohodlná a i opálená ramena nám prozradila, že na nás sluníčko celý den myslelo.
Děkujeme pořadatelům za jejich akci, které jsme se mohli účastnit a všem lidem děkujeme za jejich účast a tím projev nelhostejnosti k dětem s podobným osudem jaký máme my.
( grafika a aplikace ) DUNA Graphics, s.r.o.
kontakty
Dětský domov Kroměříž
U Sýpek 1306, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 331 777 ( mobil ) 739 434 074
( e-mail) dd.km@volny.cz
( datová schránka ) eiuv43g
| stručně o našem zařízení | aktuality | obrázky z našeho života | výroční zpráva | naše plány | sponzoři | úřední deska |